Věrnostní klub
Věrnostní klub

Farm Frites věrnostní klub

SERVÍRUJEME VÁM, TY NEJLEPŠÍ ODMĚNY

Vážení přátelé,
stejně jako v minulých letech, i letos jsme pro vás připravili nový katalog odměn Farm Frites klubu. Kromě žhavých novinek, na které se již jistě těšíte, zde naleznete i některé z dřívějších odměn, které si získaly vaši oblibu. Doufáme, že jsme se při jejich výběru vcítili do vašich potřeb tak, aby Farm Frites klub byl i nadále nejen přínosem do vaší restaurace, ale i radostí pro vás a vaši rodinu.

JAK NA TO - SBÍREJTE SYMBOLY

Na každém kartonu mražených a chlazených výrobků Farm Frites naleznete natištěný speciální symbol, znázorňující bramboru v černé (1 bod) nebo červené barvě (2 body). Sbírejte tyto symboly a objednejte si odměnu z aktuální nabídky našeho věrnostního klubu.

Více informací získáte na www.farmfritesklub.cz a www.farmfritesklub.sk. U každé nabízené odměny naleznete potřebný počet bodů pro získání této odměny.

 

NA KARTONECH VÝROBKŮ FARM FRITES
NALEZNETE TYTO SYMBOLY BRAMBOR:
HODNOTA SYMBOLŮ:
Hranolky Farm Frites - všechny druhyvěrnostní klub

Hranolky Finestvěrnostní klubvěrnostní klub

  Specialityvěrnostní klubnebověrnostní klubvěrnostní klub
 
Černý symbol = 1 bodvěrnostní klub

Oranžový symbol = 2 bodyvěrnostní klub

 

ZÍSKÁVEJTE ODMĚNY

Spolu s některými odměnami z katalogu získáváte automaticky body gratis v určité hodnotě. Navíc každý nově zaregistrovaný zákazník ve Farm Frites klubu od nás dostane jako dárek šek v hodnotě 20 bodů.Pokud ještě nejste v našem věrnostním klubu zaregistrováni (nikdy jste ještě odměnu neobjednávali), vstup do Farm Frites Klubu je jednoduchý a bezplatný. Stačí pouze vyplnit registraci na našich stránkách.

 

Zaregistrujte se on-line na www.farmfritesklub.cz nebo www.farmfritesklub.sk.

 
 
 
Copyright © 2014 Farm Frites s.r.o. - všechna práva vyhrazena
Homepage | Sitemap | Design: studiomagent.cz
Webové stránky vytvořilo E-WORKS :: web studio | XHTML 1.0 | CSS 2