Svět Farm Frites

Společnost Farm Frites je silným globálním řetězcem, jehož síla začíná pěstováním brambor v Evropě, na Středním východě a v Jižní Americe a končí tím, že výrobky Farm Frites najdete na talířích u desítek tisíc spotřebitelů po celém světě.

Náš svět je zcela zasvěcen bramborám a vůbec všemu, co souvisí s jejich pěstováním a zpracováváním.
Již více jak 40 let se usilovně snažíme rozvíjet v oblastech jako jsou pěstování, třídění, zpracovávání a balení výrobků z brambor. Nyní se můžeme pochlubit tím, že v mnoha zemích jsme uznávanými experty na mražené a chlazené bramborové výrobky. Této pozice jsme dosáhli především tím, že klademe důraz na kvalitu.

Historie společnosti Farm Frites

Příběh Farm Frites zní až pohádkově. Je podzim roku 1969 a na malé bramborové farmě v nizozemském Oudenhornu vyorává mladý rolník Gerrit de Bruijne bohatou úrodu. Traktor se však náhle zastaví, mladý muž sestupuje a bere do ruky brambor. Dlouze si jej prohlíží a ptá se: „Proč vlastně naše brambory lidem tak chutnají? Jak je mají nejraději? Lze je nabídnout i jinak než jen balené v pytlích?“ Rychle si sbalí nejnutnější věci a odjíždí na letiště. Odpovědi na své otázky chce najít v zemi, kde brambory skutečně milují - v Americe.

Po návratu ze studijní cesty je definitivně rozhodnut - celou svou produkci brambor nabídne jako hranolky. Pravé farmářské hranolky - dlouhé, pravidelné, bez jediného kazu - lákající na první pohled. Jeho zákazníky se stávají snack bary a malé restaurace v okolí. Produkce je 30 kartonů denně. Pověst o skvělé chuti se šíří jako lavina. O jeho hranolky mají v krátké době zájem další a další restaurace, hotely, cateringové firmy a prodejci rychlého občerstvení. A protože lidé, kteří je ochutnají, si je chtějí připravit i doma, nacházejí výrobky se značkou Farm Frites své místo i v obchodech.

Dnes je Farm Frites úspěšnou mezinárodní společností. Z malé  rodinné farmy se během více jak 40 let stal významný podnik  s 8 výrobními závody na 3 kontinentech, vyvážející své výrobky do více jak 40 zemí po celém světě. Na 1800 zaměstnanců zpracuje ročně až 1300 tisíc tun brambor. V Evropě patří mezi 3 největší dodavatele bramborových výrobků. Díky střízlivé obchodní filozofii  a ambicióznímu přístupu se firma stala symbolem vysoké kvality a efektivity pro celou potravinářskou oblast. Základem úspěchu Farm Frites je kvalitní surovina, dokonalá technologie výroby a široký sortiment. Farm Frites se však stará i o špičkovou úroveň ostatních služeb - logistiky a distribuce. Řídíme se tím, že každý výrobek, který vyrobíme, budete hodnotit především vy, naši zákazníci!

   
 
 
 
Copyright © 2014 Farm Frites s.r.o. - všechna práva vyhrazena
Homepage | Sitemap | Design: studiomagent.cz
Webové stránky vytvořilo E-WORKS :: web studio | XHTML 1.0 | CSS 2